Voldikseinad

HELIKINDLAD VOLDIKSEINAD

TYPE 80 

Voldiksein on ruumidevaheline vahesein mida on võimalik lihtsasti ära liigutada, voltides see mööda kandesiini seinaäärde kokku.

Helikindlad voldikseinad on mõeldud eelkõige neile kasutajatele, kellele on esmatähtis võimalikult kiire, lihtne ja mugav seina avamine ning ka helikindlus moodustavate ruumide vahel. 

Voldikseinad koosnevad elementidest mis on omavahel ühendatud hingedega ning nende ladustamine toimub kandesiinistiku otstes. Seinte helipidavus jääb vahemikku 41dB – 52dB ning seejuures ei muutu seinaelementide paksus, mis on 80mm. Seinu saab tellida nii ülakandesüsteemiga nö rippuvatena kui ka alakandesüsteemiga, kus elemendid toetuvad põrandal olevale siinistikule.

Kanderullikud on võimalik tellida elemendi tsentrisse või ka servadesse, lähtudes eraldatavate ruumide eripärast. Hea ülevaate annab voldikseinte tüüpide skeem.

Tüüpide skeem

Pinnaviimistlus

Materjalivalik on laialdane, mis rahuldab ka nõudlikuma kliendi soovid. Kui järjestada tehase kollektsioonis olevad materjalid odavamast kallima poole ( 3 ja 4 positsiooni materjalide hinnaklassid osaliselt kattuvad ) siis valik on alljärgnev:

1. Egger melamiinkattega (tehase standard valik) –
ühetoonilised: valge (matt , kõrgläige), helebeez, helehall, grafiithall, must
puiduimitatsioonid: vaher, saar , tamm , pähkel

EGGERI MELAMIINI NÄIDISED

2. värvitud pinnad – tuntud värvikataloogi järgi NCS, RAL jne.

3. spoonitud pinnad – mänd, gabon, koto, saar, kask, pöök, tamm, kirss, vaher, pähkel, tikapuu.
Spoonkattega plaatide kohta näidiste lehte ei ole tehtud kuna puiduspoonid on äärmiselt varieeruvad ning vajadusel teeb tehas enne seina elementide tootmist pinnakatte näidistüki.

4. Formica laminaadiga kaetud – Formica Color ja Formica Wood valik, va. premium valik.

FORMICA LAMINAADI NÄIDISED

Voldikseina üksiku elemendi maksimaalne laiusmõõt on 1000 mm ja soovituslik väikseim laius 400mm.
Tehase standard kõrgus seinale on 2600mm ja sama hinna sisse jääb ka madalama kõrgusega sein. Samuti on võimalik tellida ka  kõrgemat, kuni 5000mm kõrgust seina.
Kõrgete seinte puhul on soovituslik jälgida et elemendi kaal ei ületaks ekstsentrilisel seinal tava alasiini puhul 90kg ning tugevdatud alasiini puhul 120kg.
Pikkuse osas sõltub palju sellest kui helikindlat vaheseina soovitakse. Kuna voldikseina elemente liigutatakse praktiliselt ühes koos siis võib juhtuda et pikk voldiksein on samas kaalus väikese sõiduautoga.
Kasutaja mugavuse poolest on mõistlik kõrgeid ja pikki vaheseinu lahendada siirdeseinaga.

Voldikseina INOLEHT1 ja INFOLEHT2 
BIM – mudelid

KONSTRUKTSIOON

– voldikseina elemendid on ümbritsetud alumiiniumprofiiliga. Et elemendid oleksid maksimaalselt jäigad on raami liited kokku keevitatud.
Paneelide enda konstruktsioon on sõltuvalt nõutud helipidavusest komplekteeritud erineva paksusega heliisolatsioonimaterjalidest – vill ja pigimatt.
Pinnakatteplaadiks on MDF või PLP plaat, mis on kaetud soovitud viimistlusmaterjaliga – melamiin, värv, puiduspoon või kõrgsurvelaminaat.

ERILAHENDUSED

– seinaelementide sisse saab monteerida klaasavasid, mis muudavad seinte kasutuse veelgi paindlikumaks.
Samuti on võimalik pinnakattematerjalide sisse süvistada mürasummutusmaterjale.
Voldikseinte pinnal saab viimistlusmaterjalina olla  kriiditahvlid, magnettahvlid, märkmetahvlid või ka tapeet.

Standartsel kujul on seinaelementide alumiinium raamprofiil anodeeritud viimistlusega (RAL9006), kuid soovi korral on võimalik värvida see RAL kataloogi järgi teile sobivasse värvitooni.
Võimalik on kombineerida erinevate pinnakattematerjalidega, et anda tootele isikupärane ja ainulaadne ilme.

 VOLDIKSEINA HIND

– voldikseinte hind kujuneb voldikseina üksikute elementide summana.
Elementide hinna määrab ära voldikseina helikindlustase, pinnaviimistlusmaterjal ning kõrgusmõõt. Hinnatundliku projekti juures oleks tark kasutada voldikseinas minimaalse arvuga elemente kõrgusega kuni 2600mm.

PAIGALDUS

– kõik tooted on põhjalikult läbi mõeldud ning seeläbi on paigaldus kiire ja lihtne.
Voldikseinad jagatakse kandesüsteemi järgi kahte tüüpi: ülakande- ja alakandesüteem.
Ülakandesüsteemi puhul toetub kogu seina raskus lakke kinnituvale siinistikule.  Põrand jääb puhtaks ning sinna midagi ei kinnitata.
Alakandesüsteemi puhul toetub kogu seina raskus põrandale kinnituvale siinistikule. Samuti kinnitatakse lakke seina toetav  juhtsiin.
Voldikseinte puhul on äärmiselt vajalik sile ja loodis põrand. Alakandesiini puhul näeb tehas ette tasapindsust +/- 1mm. Lakke kinnitatavad siinid, alustus- ja lõpetusprofiilid e. lengid on reguleeritavad +/- 10mm.

Võta ühendust

Emero Wall OÜ  Reg. nr. 11554842

VAT no. EE101304621

Asume: Tähetorni 21 Tallinn Asukoht kaardil

Telefon: +372 660 6654  E-mail: info@emero.ee

Projektijuht: Marek Suursalu,  +372 502 0207,  marek@emero.ee

Projektijuht: Tarvo Nelson, +372 58 141 596, tarvo@emero.ee

Projektijuht: Andrus Onna, +372 521 0864, andrus@emero.ee